BAŞVURU SÜRECİ;İşe alım süreçlerinde BAŞVURULARINIZ KESİNLİKLE GİZLİ TUTULUR.İşe alım süreçlerindeki ana hedefimiz, kurumsal değerlerimize uygun ve nitelikli adayları bünyemizde doğru pozisyonlarda değerlendirmektir.

 İşe alımlarımız, Akademik (Branş Bazında Öğretmen), İdari kadro (Öğretmen İdareci) ve personel olmak üzere üç ayrı alanda yapılandırılmıştır.

 Yıl içerisinde kurumsal internet sitemizde yapılan başvurularda her adayın CV bilgileri dikkatle ve titiz bir şekilde incelenmektedir.

 Adayların mülakat süreçleri; ilgili Birim Koordinatörü, Okul Müdürü ve İnsan Kaynakları Yöneticisi iş birliği içerisinde yürütülür. Öğretmenin alan bilgisi, alan bilgisini uygulama becerisi, mesleki formasyonu, problem çözme becerisi gibi yetenekleri, mülakat içerisinde sorular yönelterek değerlendirmeye çalışılır.

 Mülakat sonucu olumlu değerlendirilir ise; gerçek sınıfta örnek ders anlatımı için, ilgili dersten kazanımlar verilerek başka bir güne randevu verilir. Örnek ders sunum gözleminde Eğitim Koordinatörü, Okul Müdürü, Zümre Başkanı, Rehberlik koordinatörü hazır bulunur.

 Aday ders sunumuna gelmeden önce insan kaynakları birimince, aday ile ilgili referans araştırması yapılır.

 Adayın ders sunumu olumlu ise; CV, Mülakat Formu, Ders Değerlendirme Formu ve Referans Araştırma formlarından oluşan bir Aday Dosyası hazırlanır.

 Aday İnsan Kaynakları Yöneticisi tarafından Yönetim Kurulu Başkanı ile görüştürülür. Görüşme olumlu sonuçlanır ise öğretmen ile ön sözleşme imzalanır.

 Sürecin herhangi bir aşamasında sonuç olumsuz olur ise İnsan Kaynakları birimi tarafından Öğretmen Adayına dönüş yapılarak bilgi verilir.          ● Örnek Özgeçmiş Formatı - (PDF)        ● Örnek Özgeçmiş Formatı - (Word) 


sosyal

Adınız ve Soyadınız *
Başvuru Yapılan Branş veya Pozisyon *
Cep Telefonu Numaranız *
E-Posta Adresiniz *
Başvuru Sürecinde İletmek İstediğiniz Mesaj *
Özgeçmiş Dosyası Yükleyiniz ( PDF) *
CAPTCHA
Osmangazi Mahallesi 56080.Cadde No: 3/1/1 Şehitkamil/Gaziantep
444 44 57
info@ozeldegerkoleji.com.tr
www.ozeldegerkoleji.com ©
X